Setkání se Stanou Katic

In Historie by adminLeave a Comment

Bylo nebylo, za devatero horami a devatero řekami nachází se město Zlín. A tam se každoročně koná Zlín Film Festival. V roce 2011 tam jako porotkyně zasedla herečka Stana Katic. Mezi fanoušky oblíbená představitelka Kate Beckett ze seriálu Castle (v Čechách uváděn na Televizi Prima jako Castle na zabití).

I přes veškerou nepřízeň spojenou s jejím velmi krátkým pobytem a na minutu zaplněným časovým harmonogramem od organizátorů se nám za FAN BASE podařilo zajistit 40 lístků na světovou premiéru jejího filmu FOR LOVERS ONLY. Pečlivě zásobeni fotografiemi a knihami na podepsání jsme se sešli před zlínským multikinem Golden Apple Cinema u červeného koberce.

Z oficiálního “přivedeme vám jí alespoň na několik minut” od organizátorů se nakonec vyklubalo “tak rychle mě odtud nedostanete” od samotné Stany Katic. Z auta vystoupila usměvavá Stana pouze několik minut před avizovaným začátkem premiéry. Neodmítla žádnou žádost o podpis (s věnováním) či společnou fotografii, byla milá, vtipkovala, občas vzala sama fotoaparát do ruky pro lepší záběr. Minimálně autogram nakonec získala většina fanoušků, pozadu zůstalo jen několik plachých či focením zaneprázdněných.

Ze začátku podepisování jí FAN BASE za české a slovenské fanoušky předala z rukou Invi nádherný dort vyrobený u příležitosti její premiéry. Možná i to způsobilo, že se u nás zdržela mnohem déle, než bylo fanouškům na druhé straně milé 🙂 Podle posledních informací se jí prý opravdu líbil a má ho schovaný u sebe na pokoji (bohužel nevíme, v jaké fázi konzumace :))

Když se organizátorům konečně podařilo Stanu odvést do sálu a usadit v první řadě, fotografování a podepisování pokračovalo několik dalších minut. Stana uvolnila místo vedle sebe a vždy posadila fanouška s podobným scénářem: “Nebudeme přeci standardně pózovat, co říkáš? Budeme dělat, jako že odborně diskutujeme o filmu na plátně [doplněno dramatickými gesty] a najednou si všimneme, že jsme fotografováni a usmějeme se fotografovi do objektivu.”

Před samotným promítáním Stana na pódiu mluvila o natáčení filmu For Lovers Only, bratrech Polishových (z nichž jeden režíroval a jeden hrál spolu s ní hlavní roli) a také o natáčení ve Francii. I přes počáteční technické problémy jsme nakonec shlédli úžasně romantický a melancholický film, který je v ČR pojmenován jako Jen pro zamilované. Pro bulvární čtenáře informujeme, že ano, na plátně uvidíte trochu více ze Stany, než jste zatím mohli vidět v seriálu Castle ;)) Ale jenom trochu …

Odkazy:

Naše fotografie ze setkání 
Reportáž na serveru Edna.cz (videa)

Leave a Comment