Kapitán Janewayová v Praze

In Historie by adminLeave a Comment

Z pohledu Vás fanoušků běží čas do setkání s Kate Mulgrew určitě neuvěřitelně pomalu. Z pohledu nás organizátorů (a ještě ke všemu i fanoušků) běží děsivě rychle. V tuto chvíli, kdy článek vzniká, zbývá do začátku akce 11 dní, 18 hodin, 31 minut a nějaké drobné 🙂 Do příletu Kate Mulgrew ještě několik tajných dní méně :).

A péče o našeho vzácného hosta je pro nás vlastně 70% celé organizace. Protože tak, jak je pro nás důležitá Vaše spokojenost na samotné sobotní akci, stejně tak je pro nás velmi důležitá spokojenost Kate Mulgrew s několikadenním pobytem v Praze. Fanoušci Star Treku odvedli obrovské množství práce při předchozích návštěvách zahraničních hostů a tento úspěch samozřejmě nezůstal nepovšimnut. Máme tedy nastavenou velmi vysokou laťku a hned napoprvé jsme pozvali hosta, který nikomu z nás rozhodně není lhostejný.

Určitě si tedy dokážete představit, že v tuto chvíli existuje málo chvil, kdy neřešíme, co kde vyladit, doplnit, opravit. O organizaci akce a příletu Kate už se nám samozřejmě také pravidelně zdá – kromě Annaud, které se zdá, že jí vypadávají všechny zuby 🙂

Kate se velmi těší do Prahy a České republiky a my jsme připraveni ji ukázat to nejlepší z naší kultury, historie a samozřejmě i výborného jídla. Držte nám tedy palce, ať všechno vyjde. Jak to poznáte? Ve chvíli, kdy Kate Mulgrew vstoupí v sobotu 17. září na pódium, budeme se spokojeně usmívat.

Těšíme se na Vás za 11 dní, 18 hodin, 15 minut a nějaké drobné 🙂

Leave a Comment