Poradkyně kapitána Picarda

In Historie by adminLeave a Comment

Marina Sirtis navštívila Prahu 10. června 2017

Ve spolupráci s FKM-Events a CZ Kontinuum jsme přichystali další startrekovou akci, abychom oslavili právě 30 let od první epizody novodobého Star Treku Nová Generace. V kalendáři se píše sobotní datum 10. června a do Prahy přijíždí představitelka nazapomenutelné role Deanny Troi ze seriálu Star Trek: Nová Generace (Star Trek: The Next Generation). Marina Sirtis která má i své osobní výročí, po deseti letech se vrací co Čech pozdravit své fanoušky. V seriálu a na vesmírné lodi Enterprise strávila po boku herců jako Patrick Stewart, Johnatan Frakes, Bret Spinner či Will Wheton 7 let a ještě po 4x se ke své postavě vrátila v celovečeních filmech.

Naskytli jsme možnost setkat se s Marinou v úzkém okruhu fanoušků a tím zajistit osobní kontakt. Byla možnost se Mariny zeptat na otázky z osobního života, příhody z natáčení či jak to fungovalo mezi ní a kolegy ve studiu. Na závěr celého dne pak proběhlo focení s fanoušky a následná autogramiáda.

Jsme velmi polichoceni, že Marina přijala naše pozvání a vrátí se do Prahy. Na své fanoušky se velmi těší a je zvědavá, zda aspoň některé i po těch letech pozná.

Informace o podrobném programu celého dne, fotky z místa konání a další informace budeme postupně doplňovat.

Sledujte nás na našich sociálních sítích FacebookInstagram či Twitter.

Leave a Comment