Návštěva z Harryho Pottera

In Akce by adminLeave a Comment

Koncem dubna proběhne setkání fanoušků světa Harryho Pottera s nejlepším famfrpalovým hráčem všech dob. Stanislav Yanevski alias Viktor Krum navštíví Bratislavu. Ve dnech 26. až 28. 4. vystoupí na festivalu SlavCon 2019 a setká se s fanoušky. Potrénuje slovenský famfrpálový tým plus několik málo šťastlivců, kteří si zakoupí speciální vstupenku.

SlavCon 2019 je 13. ročník mezinárodního třídenního festivalu fantazie, sci-fi, historie, mytologie a popkultury určený všem fanouškům literatury, filmu, seriálů, her, historie, larpu a výtvarného umění. 

Festival se tento rok bude konat v prostorách Fakulty informatiky a informačních technologií STU na Ilkovičovej 2 v Bratislavě ve dnech 26. až 28. dubna 2019

Tento rok festival poprvé uvede i VIP hosta, kterým nebude nikto jiný než Stanislav Yanevski, proslavený jako Viktor Krum z Harryho Pottera! 

Stanislav Yanevski je bulharský herec, kteráho možná znáte jako Viktora Kruma z Harryho Pottera, nebo z jeho role Miroslava z pokračování kultovního filmu Hostel 2, kde si zahrál po boku i s Milanem Kňažkem. K hraní sa dostal náhodou a nikdy neplánoval být hercem. Ve volném čase se věnuje zdravému životnímu stylu, cvičení a motorkám.

Program a ceny

Podmínkou vstupu festivalu je zakoupení lístku: 
— v předprodeji do 20. 4. — 18€
— na místě — 20€

Lístek vás opravňuje k neomezenehé vstupu na třídenní festival získáte, včetně speciálního programu za účasti “Viktora Kruma”:

Pátek:
— slavnostní zahájení festivalu
— vstup na diskuzní panel se Stanislavem Yanovským, v rámci kterého dojde i na otázky z publika
— účast na aukcii

Sobota:
— vstup na diskuzní panel se Stanislavem Yanovským, v rámci kterého dojde i na otázky z publika
— slavnostní “výkop” famfrpálového turnaje

VIP program a balíčky

Famfrpálový stretching — 20 € /osoba (limitovaný vstup)

Cítíte se na ranní rozcvičku? Pojďte si s námi a slovenskou reprezentací famfrpálového družstva Pressburg Phantoms, dát malou zahřívačku před důležitým famfrpálovým tréningem! Koučovat vás nebude nikdo jiný než nejlepší světový střelec Viktor Krum. Stanislav Yanevski se do vás obuje co by trenér a poradce. Bude to pecka, na kterou nikdy nezapomenete. Famfrpálový stretching je určený pouze pro 20 osob a 15 z vás má právě možnost si jej zakoupit v předprodeji. Zbylých 5 míst je rezerveváno pro naše VIP sponzory (více o SPONZORSTVÍ si můžete přečíst o pár odstavců níže).

Čaj s Krumem — 25 € / osoba (limitovaný vstup)

Jak nejlépe poznat člověka a navázat přátelství než u čaje či kávy. Pro pár šťastlivců jsem pro připravili možnost sednout si na půl hodinky s našim VIP hostem a popovídat si o čem chcete. porozprávať sa s ním. Na občerstvení podáváme voňavý čaj z Coffee on the road. Ale pozor, počet míst je omezen na pouhých 5 osob, abychom vám zajistili dostatek soukromí. Takovouto příležitost nenaleznete na žádném jiném zahraničním conu. To vám garantujeme. Proto neváhejte a kupte si svůj lístek, dokud je!


After-Party se Stanem — 55 € /osoba (limitovaný vstup)

Jestliže si přejete poznat VIP hosta i mimo festival, skočte si s ním na drink! Zamluvili jsme pro vás salónek, kde na vás bude čekat malé občerstvení, welcome drink a samozřejmě Stanislav Yanevski osobně. Ničím nerušené dvě hodiny se Stanem a volnou zábavu! Párty je pro 10 držitelů vstupenky “After-Party se Stanem” a pro všechny “VIP sponzory” a “Silver sponzory”, kterým tímto velmi děkujeme za podporu. 

Jak se stát sponzorem!

Festival SlavCon tvořený fanoušky pro fanoušky. Není to komerční akce a nemá velkých sponzorů. Proto máte možnost všichni vy, kteří se chcete zapojit. Nabízíme 3 druhy sponzorství a za vaše příspěvky na chod festivalu, nabízíme krásné odměny a výhody, krom poděkování a dobrého pocitu. Navíc jeho jméno bude uvedené v kolonce sponzorů na webu.

Sponzorské výhody

Všichni sponzoři automaticky získavají vstup zadarmo a přednostní odbavení v jakékoliv frontě. Například u vstupu stačí říct jméno a druh sponzorství. Vyjma toho získají automaticky vytisknutou fotografii z focení se Stanem, kterou si jestě ten den mohou nechat podepsat. Dále se jedná o tyto odměny.

COOL SPONZOR (max. pro 20 osob)

Sponzor, který daruje 55 € a víc navíc získá:

— sedadlo v druhé řadě na hlavním programu, tombole, aukci a debatách s hosty ve velké aule;
— limitovanú edici COOL odznaku a památeční edici pásky na ruku

SILVER SPONZOR (max. pro 15 osob)

Sponzor, který daruje 110 € a víc navíc získá:

— sedadlo v první řadě na hlavním programu, tombole, aukci a debatách s hosty ve velké aule;
— limitovanou edici SILVER odznaku a památeční edici pásky na ruku;
— večerní drink v úzkém kruhu kolem Stana

VIP SPONZOR (max. pro 5 osob)

Sponzor, který daruje 150 € a víc navíc získá:

— nejlepší sedadlo v první řadě na hlavním programu, aukci a debatách s hosty ve velké aule;
— limitovanou edici SILVER odznaku a památeční edici pásky na ruku;
— večerní drink v úzkém kruhu kolem Stana;
— uvítací drink a Meet & greet s VIP hosťom Stanislavom Yanevskim;
— metlobalovú rozcvičku so Stanom;

Vaše meno bude zároveň uvedené v kolónke sponzorov na webe, ale aj v tlačenej podobe v brožúre a dostanete osobné poďakovanie od SlavCon tímu pri hlavnom programe, ak si to budete želať. Na rozlíšenie dostanete limitovanú edíciu VIP pásky a odznaku.

Objednávat můžete přes formulář na stránkách SlavConu 2019.

Leave a Comment