O NÁS

FAN BASE

Společnost, která se orientuje na filmovo-seriálové akce a má velmi dobrou reputaci nejen v Čechách a na Slovensku, ale je také velmi doporučována v zahraničí. Nejvíce pak samotnými pozvanými hosty a to v USA, Německu, Švédsku, Irsku a Spojeném království.

“Nepořádáme jenom vlastní akce, ale také zabezpečujeme concierge servis a péči o hosty z jiných festivalů. Od chvíle, kdy dorazí do města, hotelu, místa konání až do momentu, kdy odletí zpět domů. Náš zkušený štáb hlídá, aby zážitky, které si naše hvězdy, účastníci a organizátoři odnáší, byly jen a jen pozitivní. A to na každé akci, které se jako organizátoř či spoluorgazátor FAN BASE účastní.”

Terezie Holešínská

Od roku 2012

FAN BASE má v Česku více osmiletou zkušenost s přivážením herců zejména pro setkání s fanoušky a zajišťování kompletního servisu jak pro hosty samotné, tak i pro jednotlivé akce. Terezie, která je též zakladatelkou společnosti, uplatňuje své zkušenosti z televizní branže. Několik let pracovala pro druhou největší celoplošnou soukromou televizní společnost Prima. Po té pro televizi evropského formátu HBO Europe, ze které odešla, když co se jí naskytla příležitost v Los Angeles. Nyní pracuje na vlastních projektech zejména mimo evropsky kontinent.

FAN BASE je zdrojem a rozcestníkem pro fanoušky, herecké osobnosti a organizátory podobných akcí. Náš cíl je být tady pro všechny, pomáhát jakkoliv můžeme, aby se věci daly do pohybu a nakonec se uskutečnily ke prospěchu všech zúčastněných stran.

Spolupráce

FAN BASE se stala stabilní značkou vedenou Janou Krčmářovou s úzkým propojením na českou skupinu CZ Kontinuum s podporou Martina Böhma. Filmová studia, televizní společnosti, kina či distributoři, se kterými za dlouhá léta zahájila FAN BASE spolupráci, přispěla k našemu všestranému rozvoji. Bylo pro nás přirozeným procesem rozšířit naše aktivity z pořádání akcí samotných i na poradenství a péči o klienty. Spolupracujeme taktéž s fanouškovskými skupinami, televizemi, kiny a podílíme se také na organizování filmových premiér či jiných kostýmovaných akcí.

Kontakt: info@fanbase.cz
Facebook: @fanbasecz
Instagram: @fanbasecz
Twitter: @fanbasecz

Neváhejte nám napsat:
Od cen našich vstupenek, po nabídku spolupráce. Jsme tu hlavně pro vás.